شیکر انکوباتور

شیکر انکوباتور به همراه قیمت و در مدل های یخچالدار و بدون یخچال فن دار و در سایزهای مختلف و ضمانت بهترین خرید ارائه می شود.

شیکر انکوباتور چیست

دستگاهی است که در آزمایشگاه های ژنتیک، بیوشیمی، شیمی و … جهت تنظیم دمای داخل محفظه انکوباتور و همزمان عمل shaking مایعات به کار می رود. این دستگاه در دو نوع یخچالدار و بدون یخچال ارائه می شود.

کاربرد شیکر انکوباتور

شیکر انکوباتور قادر است تا با فراهم کردن دمای ثابت، شرایط محیطی را برای رشد و کشت انواع باکتری ها ایجاد کند. همچنین در برخی از آزمایش های سنتز دمای مورد نظر کاربر را در طول فرآیند فراهم می کند. علاوه بر این کاربرد عمل همزدن به صورت اوربیتالی توسط شیکر انجام می شود تا یکنواختی مایعات را حفظ کند.

شیکر انکوباتور قیمت و نکات مهم در انتخاب و خرید

سوالی که اینجا مطرح است این است که نکات مهم در خرید انکوباتور شیکردار چیست و قیمت آن چگونه تعیین می شود؟ قیمت دستگاه شیکر انکوباتور به عواملی بستگی دارد که توجه به آنها به بهترین انتخاب منجر می شود. این عوامل را در زیر آورده ایم.

 • حجم محفظه دستگاه: دستگاه شیکر انکوباتور در حجم های مختلفی تولید می شود. حجم های 55، 120، 300، 500، و 800 لیتری از متداول ترین ظرفیت های دستگاه هستند.
 • شرکت سازنده و کیفیت دستگاه: اعتبار شرکت سازنده تعیین کننده کیفیت دستگاه و مواد اولیه مصرفی است. برخی از دستگاه های تجهیزات آزمایشگاهی در مدت کوتاهی دچار مشکل می شوند که این امر به دلیل استفاده از مواد و قطعات نامناسب و کم کیفیت است. این در حالی است که انتخاب یک شرکت معتبر آسودگی خیال را سال ها برای خریدار فراهم می کند.
 • ظرفیت شیکر دستگاه: شیکر این دستگاه ها از 4 لیتر تا بیش از 100 می توانند ظرفیت داشته باشند که بسته به ظرفیت شیکر قیمت دستگاه نیز تغییر می کند.
 • جنس محفظه داخلی: از آنجایی که محفظه دائما در معرض رطوبت و گازهای مختلف ناشی از آزمایش است، لازم است از کیفیت مناسب برخوردار باشد. محفظه ی استیل همواره بهترین عملکرد را دارد و پس از آن جنس آلومینیوم و آهن در رده های بعدی قرار می گیرند.
 • یخچالدار بودن دستگاه: برخی از خریداران بسته به نوع آزمایش ترجیح می دهند تا در دهای پایین تر از دمای محیط و زیر صفر نیز کار کنند. در این صورت نیاز است تا سیستم یخچال دار تهیه کنند که این موضوع نیز موجب افزایش قیمت دستگاه خواهد شد.

انکوباتور شیکردار ساخت فناوران اختریان و مزایای آن

حال سوال بعدی این است که مزایای دستگاه انکوباتور شیکردار ایرانی ساخت فناوران اختریان چیست و چرا توصیه می شود؟ در زیر ویدئویی از جدیدترین دستگاه انکوباتور مجهز به شیکر 100 لیتری قابل مشاهده است.

 • تنوع در سایز و حجم های مختلف (از مدل های با سایز کوچک و رومیزی 55 لیتری تا مدل های بسیار بزرگ 800 لیتری)
 • محفظه داخلی تمام استیل با طول عمر بسیار بالا
 • سنسور حرارتی دقیق با تنظیم حرارتی ثابت در مدت زمان های کارکرد طولانی
 • طراحی سفارشی سینی شیکر برای استفاده از انواع ظروف آزمایشگاهی مایعات
 • تایمر دیجیتالی 100 ساعته و دور شیکر قابل تنظیم به صورت دیجیتالی
 • گارانتی بی قید و شرط یکساله و پنج سال خدمات پس از فروش
 • استفاده آسان و کاربر پسند در مدل های شیکردار و بدون شیکر
 • سنسور حرارتی و دورسنج شیکر اتوکالیبره

جدول محصولات

نوع شیکر انکوباتورویژگی ها (یخچالدار و بدون یخچال)
55 لیتریموجود
120 لیتریموجود
300 لیتریموجود
500 لیتریموجود
800 لیتریموجود

سایر ظرفیت هایی نیز که در جدول فوق موجود نباشند قابل سفارشی سازی و ساخت هستند. کافیست نیاز خود را با ما در میان بگذارید. جدول کامل و به همراه مقایسه ها را از اینجا مشاهده کنید.

دریافت لحظه ای قیمت این محصولات

برای دریافت لحظه ای قیمت و مشاوره رایگان کافیست نام دستگاه را به شماره 09143125424 واتساپ کنید و یا با همین شماره تماس حاصل کنید. به همین راحتی!

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button