قیمت تجهیزات آزمایشگاهی

قیمت تجهیزات آزمایشگاهی به همراه جدول لیست قیمت و راهنمای مشخصات دستگاه های مربوطه آورده شده است. شرکت فناوران اختریان فروش تجهیزات آزمایشگاه تشخیص طبی، بیوشیمی، شیمی، و… را فراهم کرده است.

انواع وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی

وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی در دسته بندی های مختلف قرار می گیرند. این دسته بندی ها همواره از رویکردهای مختلف قابل انجام است. به طور کلی میتوان وسایل مورد استفاده در آزمایشگاه را در چهار دسته طبقه دسته بندی کرد. تک تک مشخصات فنی لوازم و تجهیزات زیر به همراه قیمت آنها برای خرید و انتخاب ضروری است. لذا، در اینجا اطلاعات این موارد را در اختیار شما قرار می دهیم.

  • لوازم مصرفی آزمایشگاه
  • مواد شیمیایی
  • ملزومات پایه
  • دستگاه های آنالیز و کاربردی
قیمت تجهیزات آزمایشگاهی

لوازم مصرفی آزمایشگاه همواره به صورت مکرر مورد استفاده قرار می گیرند و برخی از آنها یکبار مصرف می باشند. این موارد مثل سرنگ، بالن، برس شست و شو، پتری دیش، پنس، پیپت، لوله آزمایش، ظروف شیشه ای و … است. این لوازم معمولا به صورت خرده و فروش عمده خریداری می شود. لوازم مصرفی آزمایشگاه فاقد اجناس دست دوم می باشد و معمولا قیمت چندان بالایی ندارند.

دسته بعدی، مواد شیمیایی است که به عنوان مواد اولیه و ترکیبات آزمایش مورد استفاده قرار می گیرد. لازم است مواد شیمیایی از شرکت و نمایندگی های معتبر خریداری شود تا از خلوص و اعتبار کافی برخوردار باشد.

طبقه بعدی ملزومات پایه ی آزمایشگاه است که همواره مورد نیاز می باشد. این ملزومات شامل هود استاندارد، سینک تخلیه، کابینت های آزمایشگاهی، میز و صندلی های مناسب است.

دسته آخر، دستگاه های آزمایشگاهی است. این دستگاه ها به عنوان تجهیزات آزمایشگاهی صنعتی و همچنین آزمایشگاه صنایع غذایی، تشخیص طبی، شیمی، بیوشیمی و ژنتیک کاربردهای گسترده دارند. فرآیند خرید این دستگاه ها مستلزم آشنایی و اطلاع کامل از لیست قیمت و مشخصات فنی دارد تا انتخابی آگاهانه و دقیق صورت گیرد.

در اینجا تمرکز ما بیشتر در دسته بندی چهارم قرار خواهد گرفت.

دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی

در فایل پایین صفحه که به صورت مستقیم قابل دانلود است، مشخصات فنی دستگاه های زیر در جدول جداگانه آورده شده است.

در فایل قابل دانلود (PDF) زیر این موارد به تفکیک و با جزئیات مشخصات فراهم می باشد:

قیمت تجهیزات آزمایشگاهی دریافت آنی

برای مشاوره و اطلاع از قیمت تجهیزات آزمایشگاهی ذکر شده در بالا (محصولات ساخت فناوران اختریان) با شماره 09141161755 (دارای واتساپ) تماس حاصل کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button