قیمت انکوباتور 55 لیتری

جدول و لیست بروز قیمت انکوباتور 55 لیتری فول دیجیتال و تنظیم دمای هوشمند با محفظه تمام استیل 55 لیتری انکوباتور گارانتی ضمانت بهترین قیمت در انتهای صفحه آورده شده است.

انکوباتور 55 لیتری قیمت و مشخصات

انکوباتور 55 لیتری یکی از ابزارهای بسیار پرکاربرد در انواع آزمایشگاه های شیمی، بیوشیمی، کنترل کیفیت، ژنتیک است. شایان ذکر است که این دستگاه با انکوباتور نوزاد تفاوت دارد و نمی توان جایگزین یکدیگر کرد. سیستم آزمایشگاهی 55 لیتری که در اینجا در مورد آن صحبت می کنیم، با آون آزمایشگاهی نیز تفاوت های چشمگیری دارد (تفاوت انکوباتور با آون آزمایشگاهی و اتوکلاو کلیک کنید) همچنین با تنظیم دمای داخلی محفظه، شرایط دمایی دقیق و دلخواه را برای رشد میکروبی و … فراهم می کند.

خرید انکوباتور 55 لیتری

قبل از خرید یک دستگاه انکوباتور 55 لیتری برای استفاده در آزمایشگاه، باید به مواردی مهم توجه کرد. این امر می تواند انتخابی ایده آل با خود به همراه داشته باشد و دستگاهی با کیفیت و طول عمر بالا برای شما به ارمغان آورد. در زیر، به این موارد پرداخته و لیست قیمت انواع انکوباتور را به همراه جدول مشخصات قیمتی مشاهده می کنید.

انواع انکوباتور 55 لیتری و کاربرد

دستگاه انکوباتور در سایزهای مختلف در دسترس می باشند. در واقع سایز محفظه به لحاظ حجمی که با واحد لیتر مطرح می شود، ملاک سایز دستگاه است. انکوباتورها در سایزهای استاندارد زیر ساخته می شود.

  • انکوباتور آزمایشگاهی 55 لیتری (سایز کوچک معمولی که به عنوان انکوباتور رومیزی نیز شناخته می شود)
  • انکوباتور آزمایشگاهی 120 لیتری (سایز متوسط)
  • انکوباتور آزمایشگاهی 300 لیتری (سایز بزرگ)

نکته مهم این است که هر یک از دستگاه های فوق به صورت یخچالدار و بدون یخچال (انکوباتور گرمایشی) ارائه می شوند. خریدار بر اساس نیاز و نوع آزمایش خود می تواند دستگاه مورد نظر را انتخاب کند. برای مثال در موارد BOD از انکوباتور یخچالدار استفاده می شود.

انکوباتور آزمایشگاهی گرمایشی ساخت فناوران اختریان
انکوباتور آزمایشگاهی گرمایشی

نوع دیگری از انکوباتور به شیکردار و بدون شیکر تقسیم بندی می شوند که کاربر بر حسب نیاز خود به همزده شدن نمونه در داخل دستگاه سیستم شیکردار را انتخاب می کند. در زیر فیلم این دستگاه در سایز 55 لیتری قابل مشاهده است.

مزایای انکوباتور 55 لیتری هوشمند ساخت فناوران اختریان

از مزایای این دستگاه ساخت فناوران اختریان می توان به موارد زیر اشاره کرد.

طول عمر بالای دستگاه و محفظه تمام استیل

استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت بالا در جای جای دستگاه (از سیستم الکترونیکی گرفته تا قطعات مکانیکی) این مهم را فراهم کرده است. بدنه محفظه داخلی دستگاه تماما استیل ضد زنگ بوده که یکی دیگر از دلایل طول عمر بالای این دستگاه می باشد.

قابلیت استفاده در روی میز و حمل بسیار آسان

طراحی با کاربری و حمل و نقل راحت مزیت مهم در انتخاب انکوباتور سایز 55 لیتری است.

دقت و پایداری دمایی بی نظیر با ترموستات کالیبره دیجیتالی و سیستم هوشمند

سیستم هوشمند دستگاه امکان استفاده از دستگاه را در بازه های زمانی بالا با پایداری دمایی بالا و دقت 0.2 درجه سانتیگراد را ممکن می سازد.

ضمانت بهترین قیمت و گارانتی بی قید شرط یک ساله

تمامی دستگاه های ساخت تجهیزات آزمایشگاهی فناوران اختریان از ضمانت قیمت و گارانتی بی قید و شرط برخوردار هستند. همچنین در صورت عدم رضایت در هفته اول استفاده، تمامی مبلغ دریافتی عودت داده خواهد شد.

قیمت انکوباتور 55 لیتری هوشمند جدول مشخصات و لیست قیمت بروز

*قیمت ها به روز و به تومان می باشند.

دستگاهمدلمشخصاتقیمت (تومان)
انکوباتور 55 لیتری (گرمایشی)
هوشمند
IN-55دمای محیط الی +60 درجه سانتیگراد، ترمومتر دیجیتالی دقیق با دقت 0.3 درجه سانتیگراد، محفظه تمام استیل، فن دارتماس بگیرید
انکوباتور 55 لیتری (گرمایشی و یخچالدار)
هوشمند
IN-55F دمای کارکرد
5- تا 60+ درجه سانتیگراد، محفظه تمام استیل، فن دار
انکوباتور 55 لیتری شیکردار (گرمایشی)
هوشمند
ISH-60 دمای محیط الی +60 درجه سانتیگراد، فن دار، محفظه داخلی تمام استیل، ظرفیت شیکر 4 لیتر، ترموستات دقیق دیجیتالی، تایمر دیجیتالی 100 ساعته، دور شیکر 40 الی 200 دور در دقیقه، سینی نگه دارنده فنری استیل
نکوباتور 55 لیتری شیکردار (گرمایشی و یخچالدار)
هوشمند
ISH-60D دمای کارکرد
5- تا 60+ درجه سانتیگراد، محفظه تمام استیل، فن دار، ظرفیت شیکر 4 لیتر، ترموستات دقیق دیجیتالی، تایمر دیجیتالی 100 ساعته، دور شیکر 40 الی 200 دور در دقیقه، سینی نگه دارنده فنری استیل

برای دریافت مشاوره رایگان و همچنین لیست قیمت همه محصولات انکوباتور یخچالدار می توانید از طریق صفحه تماس با ما و یا شماره همراه 09143125424 اقدام کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button