قیمت شیکر آزمایشگاهی

قیمت شیکر آزمایشگاهی به همراه راهنمای خرید دستگاه شیکر آزمایشگاهی ساخت ایران (ایرانی) و جدول مشخصات و فیلم کارکرد در سایزهای مختلف با قیمت بی نظیر آورده شده است.

شیکر آزمایشگاهی؛ معرفی و موارد استفاده

شیکر آزمایشگاهی وسیله ای مورد استفاده در آزمایشگاه است که همواره به عنوان یکی از دستگاه های پرکاربرد در آزمایشگاه ها تلقی می شود (لیست دستگاه های آزمایشگاه). این دستگاه آزمایشگاهی در کنار انواع دیگر شیکر مثل شیکر پلاکت، ورتکس، شیکر لوله، شیکر انکوباتوردار قادر به هم زدن مایعات در شرایط مختلف است. این دستگاه با چرخش های رفت و برگشتی و چرخشی دوار به هم زدن و ایجاد ترکیب همگن در محلول ها کمک شایانی می کند. موارد کاربرد آن در آزمایشگاه های تشخیص طبی، تحقیقاتی، بیوشیمی، شیمی معدنی و … است.

در مقالات دیگر به سایر لوازم، وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی مثل فور (آون آزمایشگاهی)، تجهیزات هماتولوژی ، روتاتور، هود، شیکر خورشیدی و … و همچنین به عوامل قیمت آنها خواهیم پرداخت.

موارد مهم در انتخاب و خرید شیکر آزمایشگاه که باید توجه کرد!

برندهای موجود در بازار ایران، از لحاظ تنوع گستره زیادی را شامل می شوند. این برندها شامل موارد ایرانی و خارجی است. دستگاه های ساخت ایران به لحاظ قیمت از مزیت قابل توجهی برخوردار هستند. اما در انتخاب و خرید این دستگاه (علاوه بر قیمت شیکر آزمایشگاه)، باید حتما موارد زیر در نظر گرفته شود. در هنگام خرید میتوانید به موارد بیشتر هم در راهنما خرید توجه کنید.

  • سینی دستگاه شیکر: سینی یکی از مهم ترین قسمت های دستگاه است. ظروف مورد استفاده در برخی از سینی ها محدودیت سایز یا نوع دارند. برای مثال برخی از سینی ها صرفا مناسب استفاده از ارلن مایر است و برای بالن و بشر قابل استفاده نیست.
  • مجهز بودن به تایمر: داشتن تایمر خاموش کننده دستگاه این امکان را فراهم میکند تا دستگاه پس از کارکردهای طولانی در هر ساعت از شبانه روز طبق تنظیمات اپراتور، خاموش گردد.
  • سرعت بدون نوسان: لازم است دستگاه شیکر از سرعت ثابت پس از تنظیم برخوردار باشد. کمترین نوسانات سرعت باعث می شود تا صحت آزمایش قابل اطمینان باشد.
  • موتور دستگاه: موتور دستگاه از اصلی ترین بخش های شیکر است که همواره درگیر و در حال چرخش می باشد. لذا، لازم است موتور دستگاه دائم کار و از بهترین برند باشد.
قیمت شیکر آزمایشگاهی ایرانی
دستگاه شیکر آزمایشگاهی ایرانی ساخت تجهیزات آزمایشگاهی فناوران اختریان

مشخصات و مزایای شیکر آزمایشگاه ایرانی فناوران اختریان

شرکت فناوران اختریان، به عنوان یک شرکت تجهیزات آزمایشگاهی در ایران است. گروه اختریان یکی از مجموعه های پیشرو و باسابقه در زمینه وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی است. مجموعه فناوران اختریان خرید وسایل آزمایشگاهی در ایران را برای فعالین آزمایشگاهی آسان کرده است.

در رابطه با مشخصات فنی، مزایا و قیمت شیکر آزمایشگاهی ایرانی ساخت فناوران اختریان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ظرفیت شیکر

این دستگاه در حالت استاندارد قادر به هم زدن مایعات تا 4 لیتر را می باشد.

سینی برای استفاده از تمامی ظروف آزمایشگاهی

سینی این دستگاه برای استفاده از انواع ظروف آزمایشگاهی مانند ارلن، بالن، بشر و … طراحی شده است. در لینک زیر میتوانید فیلم کارکرد این دستگاه را مشاهده فرمایید.

شیکر آزمایشگاهی خرید

موتور قدرتمند برای استفاده های طولانی مدت و بدون وقفه

موتور و گیرباکس این دستگاه به گونه ای طراحی شده تا در استفاده های کوتاه و بلند مدت کارایی کم نظیر داشته باشد. فیلم کارکرد دستگاه شیکر آزمایشگاهی ساخت فناوران اختریان نیز تصدیق کننده این موضوع است.

دور موتور قابل تنظیم

دور موتور دستگاه از 40 تا 200 دور در دقیقه قابل تنظیم است. سیستم کنترلی و الکترونیکی دستگاه به گونه ای طراحی شده است تا دور موتور در کارکردهای دراز مدت نیز از ثبات و عدم تغییر برخوردار باشد.

تایمر

دستگاه دارای تایمر دیجیتالی 100 ساعته می باشد که با تنظیم آن روی زمان دلخواه میتوان دستگاه را به صورت اتوماتیک خاموش کرد.

قیمت بی نظیر

قیمت دستگاه دارای گارانتی پایین ترین آفر می باشد. به عبارت دیگر، برای این دستگاه همواره مناسب ترین قیمت بازار ارائه می شود.

گارانتی بی قید و شرط یکساله

علاوه بر قیمت، دستگاه دارای گارانتی کیفیت نیز می باشد. این دستگاه همواره رضایت 100% خریداران خود را جلب کرده است. می توان گفت خرید این دستگاه مساوی رضایت کامل از عملکرد و قیمت آن است.

دریافت آنی قیمت شیکر آزمایشگاهی

برای مشاوره و اطلاع از قیمت شیکر ذکر شده در بالا و همچنین سایر محصولات ساخت فناوران اختریان با شماره 09141161755 (دارای واتساپ) تماس حاصل کنید. هرگونه سوال خود را در مورد لیست محصولات و لیست قیمت با ما در میان بگذارید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button