قیمت دستگاه انکوباتور یخچالدار

قیمت دستگاه انکوباتور یخچالدار به همراه جدول و راهنمای مشخصات و لیست قیمت برای بهترین خرید و ضمانت فروش انواع دستگاه انکوباتور یخچالدار ارائه می شود.

دستگاه انکوباتور یخچالدار در کجا کاربرد دارد؟

دستگاه انکوباتور یکی از سیستم های مهم آزمایشگاه های ژنتیک، بیوشیمی، تشخیص طبی و … است. از مهم ترین وظایف یک انکوباتور فراهم کردن و ثابت نگه داشتن دمای مورد نظر است. انکوباتور به گونه ای عمل می کند که دمای محفظه ی داخلی دستگاه در دمای دلخواه ثابت شده و شرایط را برای رشد باکتری و واکنش های شیمیایی لازم، ایجاد می کند.

بازه دمایی کارکرد انکوباتور به دو صورت است. اولی دمای محیط به بالا و دومی شامل دماهای پایین تر از دمای محیط و زیر صفر نیز می شود. طبیعی است که در مورد دوم سیستم داخلی انکوباتور شامل کندانسور و یخچال می شود. به همین دلیل به انکوباتور هایی که مجهز به سیستم خنک کننده محفظه ی داخلی هستند، انکوباتور یخچالدار اطلاق می شود.

این دستگاه هرچند شباهت هایی به انکوباتورهای دیگر دارد اما به لحاظ کارکرد کاملا متفاوت است. پیشنهاد می شود قبل از انتخاب این محصول به تفاوت های آن با انکوباتور نوزاد ، آون آزمایشگاهی، اون صنعتی، اتوکلاو و دستگاه CO2 توجه کنید. این مطالب را از اینجا (تفاوت آون آزمایشگاهی ایرانی با انکوباتور، اتوکلاو و کوره حرارتی) دنبال کنید. نکته جالب توجه این است که دیده شده است که یک مشتری از روی کم اطلاعاتی به جای خرید دستگاه انکوباتور، ناآگاهانه یک اتوکلاو آزمایشگاهی دست دوم خریداری کرده است.

لذا دانستن کاربرد و کارایی تک تک این دستگاه های آزمایشگاهی کمک زیادی به انتخاب بهترین محصول از مناسب ترین شرکت می کند. در ادامه برای طرح چند نکته مهم و کلیدی با ما همراه باشید.

انواع انکوباتور یخچالدار

در اینجا انواع انکوباتور یخچالدار توضیح داده می شود که در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرند. این دسته بندی بر اساس سایز (حجم محفظه داخلی دستگاه) و مجهز به سیستم شیکینگ (شیکردار) انجام می گیرد. ابزار شیکر در دستگاه، برای هم زدن مایعات و محلول ها و نمونه ها مورد استفاده قرار می گیرد. شیکر قادر است تا در مدت زمان های طولانی و دور قابل تنظیم و یکنواخت نمونه ها را در ارلن، بالن، بشر و یا هر ظرف دیگری مخلوط کند.

انکوباتور آزمایشگاهی سرمایشی و گرمایشی ساخت فناوران اختریان
انکوباتور آزمایشگاهی یخچالدار بدون شیکر 55 لیتری

مشاهده فیلم، نحوه کارکرد و جدول مقایسه انکوباتور یخچالدار دکمه زیر را کلیک کنید

نکات مهم در خرید انکوباتور بدون یخچال و یخچالدار

در خرید و انتخاب انکوباتور دقت و توجه زیادی لازم است. چرا که این انتخاب سال ها همراه ما خواهد بود و در صورت انتخاب درست، راحتی و کار دقیق را با خود به ارمغان خواهد آورد. اما سوال اینجاست در خرید این دستگاه به چه موارد ی باید توجه کرد و در نظر گرفت؟ لیستی از این موارد در زیر آورده شده است.

  • یخچال و کندانسور دستگاه همه چیز است! دستگاه هایی با موتور یخچال ضعیف، در کوتاه مدت دچار استهلاک و سوختگی می شوند. از آنجایی قسمت اعظم قیمت دستگاه را موتور یخچال تشکیل می دهد، تعمیر و یا تعویض موتور هزینه زیادی را روی دست خریدار خواهد گذاشت. بنابراین در هنگام خرید حتما از فروشنده در مورد نوع، قدرت و برند موتور یخچال سوال کنید.
  • حجم محفظه داخلی: حجم محفظه داخلی دستگاه بر اساس نیاز شما تعیین می شود. اگر میزان نمونه های زیادی دارید از دستگاه های حجم بالا استفاده کنید. دستگاه انکوباتور یخچالدار به صورت استاندارد در حجم های 55 لیتری ، 120 و 300 لیتری مورد استفاده قرار می گیرد. نوع 55 لیتری به انکوباتور رومیزی نیز معروف است.
  • استیل بودن محفظه: عمر محفظه های داخلی دستگاه هایی که تماما استیل هستند به دلیل خاصیت ضد زنگی بسیار بالاست. در مقابل دستگاه هایی با جنس داخلی آلومینیوم نیز وجود دارد که از عملکرد پایینی نسبت به استیل برخوردار هستند.
  • هوشمند بودن دستگاه: دستگاه هوشمند دستگاهی است که تایمر، دورسنج و سنسورحرارتی دیجیتالی و قابل تنظیم در LCD دارد و میتوان از قبل از استفاده همه موارد را به صورت دیجیتالی تنظیم و برنامه ریزی کرد.
  • قیمت دستگاه انکوباتور یخچالدار: علاوه بر موارد فوق، انتخاب دستگاهی با مناسب ترین قیمت از دغدغه های خریدار است. قیمت نقش کلیدی در برگزیدن محصول توسط خریدار دارد. البته لزوماً همیشه دستگاهی با قیمت بالا، بهترین انتخاب نیست. بنابراین لازم است در انتخاب انکوباتور به همه موارد فوق دقت و توجه کرد تا قیمتی متعادل با بیشترین کارایی نصیب خریدار گردد.
انکوباتور آزمایشگاهی گرمایشی و سرمایشی ساخت فناوران اختریان
انکوباتور گرمایشی و سرمایشی 300 لیتری

قیمت دستگاه انکوباتور یخچالدار و جدول مشخصات

در جدول زیر مشخصات و قیمت انواع دستگاه های یخچالدار آورده شده است. بنابراین در این بخش به قیمت دستگاه انکوباتور به تفصیل می پردازیم.

*قیمت ها به روز می باشند.

نوع انکوباتور یخچالدارمشخصاتقیمت (تومان)
55 لیتری
هوشمند
فن دار و تمام استیل
ظرفیت 55 لیتر، مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی، دمای کارکرد: 5- الی 60+ درجه سانتی گراد، ترمومتر دیجیتالی با دقت ±0.5 درجه، نشانگر LCD تایمر 100 ساعتهتماس بگیرید
120 لیتری
هوشمند
فن دار و تمام استیل
ظرفیت 55 لیتر، مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی، دمای کارکرد: 5- الی 60+ درجه سانتی گراد، ترمومتر دیجیتالی با دقت ±0.5 درجه، نشانگر LCD، تایمر 100 ساعته
300 لیتری
هوشمند
فن دار و تمام استیل
ظرفیت 55 لیتر، مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی، دمای کارکرد: 5- الی 60+ درجه سانتی گراد، ترمومتر دیجیتالی با دقت ±0.5 درجه، نشانگر LCD تایمر 100 ساعته
55 لیتری شیکردار
هوشمند
فن دار و تمام استیل
ظرفیت 55 لیتر، مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی، دمای کارکرد: 5- الی 60+ درجه سانتی گراد، ترمومتر دیجیتالی با دقت ±0.5 درجه، نشانگر LCD ، ظرفیت شیکر 4 لیتر، دور 40 الی 200 دور در دقیقه تایمر 100 ساعته
120 لیتری شیکردار
هوشمند
فن دار و تمام استیل
ظرفیت 120 لیتر، مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی، دمای کارکرد: 5- الی 60+ درجه سانتی گراد، ترمومتر دیجیتالی با دقت ±0.5 درجه، نشانگر LCD ، ظرفیت شیکر 4 لیتر، دور 40 الی 200 دور در دقیقه تایمر 100 ساعته
300 لیتری شیکردار
هوشمند
فن دار و تمام استیل
ظرفیت 300 لیتر، مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی، دمای کارکرد: 5- الی 60+ درجه سانتی گراد، ترمومتر دیجیتالی با دقت ±0.5 درجه، نشانگر LCD ، ظرفیت شیکر 4 لیتر، دور 40 الی 200 دور در دقیقه تایمر 100 ساعته

**تمامی محصولات فوق یک سال گارانتی جامع و پنج سال خدمات پس از فروش دارند.

در ضمن برای اطلاع از انواع مدل ها و قیمت انکوباتور 55 لیتری کلیک کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان و همچنین لیست قیمت دستگاه انکوباتور یخچالدار می توانید از طریق صفحه تماس با ما و یا شماره همراه 09141161755 اقدام کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button