آون آزمایشگاهی فن دار

خرید آون آزمایشگاهی فن دار ساخت تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی فناوران اختریان به همراه قیمت و مشخصات فور فن دار هوشمند 55 لیتری . راهنمای فروش آون حرارتی در ابعاد و ظرفیت مختلف اون در اینجا آورده شده است. لطفا تا آخر همراه ما باشید.

آون آزمایشگاهی فن دار چیست؟

آون (فور آزمایشگاهی ) یکی از تجهیزات آزمایشگاهی پرمصرف و متداول انواع آزمایشگاه های ژنتیک، بیوشیمی، فیزیک، تشخیص طبی، و دندانپزشکی و … است. آون آزمایشگاهی فن دار این قابلیت را دارد که روند حرارت دهی به داخل محفظه ی فلزی خود را با دقت و حساسیت بالا و تحت سیرکولاسیون یک فن داخلی جهت همگن سازی دمای محفظه انجام دهد.

راهنمای انتخاب آون آزمایشگاهی

در انتخاب و خرید یک آون فن دار ضروری است که به نکات زیر توجه شود تا دستگاهی با بیشترین عملکرد و طول عمر مورد استفاده قرار گیرد. این موارد شامل نکات زیر است:

  • بازه دمایی کارکرد آون (بیشترین و کمترین دمای عملکردی دستگاه)
  • جنس محفظه داخلی و خارجی دستگاه
  • دقت دمایی (حساسیت) آون آزمایشگاهی فن دار
  • سیستم استفاده شده جهت کنترل و پایداری دمایی
  • میزان عایق بودن محقظه داخلی دستگاه از محیط بیرونی
  • نوع و عمر المنت های حرارتی استفاده شده در دستگاه
  • مصرف انرژی

پارامترهای ذکر شده در بالا می تواند کمک شایانی در انتخاب بهترین آون برای آزمایشگاه شما بکند.

مشخصات فنی آون ایرانی هوشمند فناوران اختریان

در جدول زیر مشخصات آون فن دار آورده شده است. این دستگاه ساخت کشور ایران و شرکت تجهیزات آزمایشگاهی فناوران اختریان می باشد. در ضمن، پس از این جدول به مزایای دستگاه نیز میپردازیم.

مشخصاتتوضیح
ظرفیت محفظه داخلی55 لیتری
نوع یکنواخت سازی دمایی محفظهفن سیرکولاسیون
نوع بدنه داخلیتمام استیل ضد زنگ
دمای کارکرددمای محیط تا 230 درجه سلسیوس
نوع ترموستاتهوشمند دیجیتالی ساخت کشور کره جنوبی
نوع تایمردیجیتالی 100 ساعته
تعدا طبقات محفظه3 طبقه
دریچه تخلیه گاز بخاراتدارد
ابعاد بیرونی (سانتی متر)70*57*44
ابعاد داخلی دستگاه (سانتی متر)35*43*31
گارانتی یک سالهدارد
خدمات پس از فروش 5 سالهدارد
آون آزمایشگاهی تجهیزات آزمایشگاهی فناوران اختریان
آون (آون آزمایشگاهی فن دار) آزمایشگاهی ساخت فناوران اختریان

مزایای آون آزمایشگاهی فن دار ایرانی هوشمند ساخت فناوران اختریان

تجهیزات آزمایشگاهی فناوران اختریان به عنوان تولید کننده آون آزمایشگاهی ایرانی با بیش از سی سال تجربه در تولید این دستگاه همواره مزایای زیر را در آون های خود عرضه کرده است.

طول عمر دستگاه:

به دلیل استفاده از بهترین مواد اولیه از جمله قطعات الکترونیکی و مدارها، جنس بدنه، المنت های حرارتی و … آون 55 لیتری ساخت فناوران از طول عمر مفید بیش از دوازده سال بهره مند هستند. این دستگاه شامل یک سال گارانتی بی قید و شرط و بعد از یکسال، خدمات پس از فروش نیز همچنان ادامه خواهد داشت.

یکنواختی و دقت دمایی فوق العاده:

استفاده از سیستم کنترل دمایی ساخت کشور کره جنوبی به عنوان مغز و پردازشگر دستگاه باعث دقت تنظیم دمایی بسیار بالا شده است. این دقت حرارتی بالا، به آزمایش ها ی دقیق تر با خطای کمینه و قابل اعتماد منجر می شود. در ضمن عایق بندی بی نظیر دستگاه از نوسانات دمایی جلوگیری می کند. فن دار بودن آون نیز باعث سیرکولاسیون (گردش حرارتی) شده و یکنواختی را در داخل محفظه فراهم می کند. همین موضوع باعث می شود تا سنسورهای سنجش لحظه ای دما، عملکردی بی نقص و دقیق از خود به نمایش گذارند.

مصرف انرژی بهینه:

المنت های حرارتی مورد استفاده در این دستگاه از بهترین برند های خارجی انتخاب شده است تا با راندمان بالا، بیشترین و دقیقترین حرارت را به داخل محفظه ی آون منتقل کند. از طرفی دیگر عایق بندی مناسب دستگاه باعث شده است تا سیستم اتومماتیک گرمایی دستگاه با فواصل زمانی زیادی شروع به کار کنند و این امر منجر به مصرف انرژی بهینه توسط دستگاه شده است.

دائم کار بودن دستگاه:

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های آون فن دار ساخت فناوران اختریان دائم کار بودن دستگاه است. به این معنی که دستگاه به گونه ای طراحی شده است که حتی در استفاده های طولانی مدت (حتی روزها و هفته ها بدون توقف و خاموشی) بدون کوچکترین مشکلی کار کند. بنابراین، اگر استفاده و کارکرد دستگاه آون در آزمایشگاه شما زیاد خواهد بود، این دستگاه مناسب کار شماست!

آون آزمایشگاهی فور ساخت فناوران اختریان
آون آزمایشگاهی (نمای داخلی محفظه)

دریافت لحظه ای قیمت آون آزمایشگاهی

برای مشاوره و اطلاع از قیمت آون ذکر شده در بالا و همچنین سایر محصولات ساخت فناوران اختریان با شماره 09141161755 (دارای واتساپ) تماس حاصل کنید. هرگونه سوال خود را در مورد لیست محصولات و لیست قیمت با ما در میان بگذارید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button