قیمت انکوباتور 37 درجه

قیمت انکوباتور 37 درجه هوشمند تمام استیل و راهنمای خرید دستگاه با جدول مشخصات انکوباتور 55 لیتری آورده شده است.

دستگاه انکوباتور 37 درجه چیست؟

انکوباتور یکی دستگاه های مورد استفاده در آزمایشگاه های پزشکی، شیمی، تشخیص طبی، بیوشیمی، است. این دستگاه برخلاف لوازم مصرفی آزمایشگاه مثل شیشه آلات آزمایشگاهی، جزو تجهیزات دائمی محسوب می شود. این دستگاه قادر است تا دمای محفظه ی خود را در دمای ثابتی بین دمای 25 تا 60 درجه سانتیگراد برای مدت زمان دلخواهی نگه دارد. به خاطر اهمیت دمای 37 درجه در علم پزشکی برای بررسی فرآنیدهای بدن انسان، معمولا دمای انکوباتور 37 درجه انتخاب و تنظیم می شود. این دمای تثبیت شده باعث می شود تا شرایط دمایی محیط برای رشد انواع باکتری ها و … شبیه سازی شود.

نکات مهم در خرید انکوباتور آزمایشگاهی

در انتخاب و خرید انکوباتور علاوه بر قیمت که یک پارامتر مهمی محسوب می شود باید به موارد دیگری نیز توجه کرد که در زیر برخی از آنها لیست شده اند. از آنجایی که عملکرد انکوباتور شباهت هایی با دستگاه آون (فور آزمایشگاهی) دارد، لازم است قبل از انتخاب این محصول به تفاوت های موجود توجه شود. راهنمای تفاوت های آون، انکوباتور، و اتوکلاو در اینجا آورده شده است. لازم به ذکر است که از جمله شرکت هایی که در ایران که تولید اتوکلاو دارند می توان به شیماز و همچنین بهداد اشاره کرد.

  1. هوشمند بودن دستگاه: دستگاه انکوباتور هوشمند به نحوی طراحی و ساخته می شود تا تمام عوامل مرتبط با عملکرد، به صورت اتوماتیک تنظیم شود. دستگاه هوشمند با سیستم مدارهای الکترونیکی پیشرفته قادر است دمای مورد دلخواه شما را حتی در بازه زمانی بسیار طولانی، بدون تغییر و با دقت بالا ثابت نگه دارد.
  2. تایمردار بودن: تایمر دستگاه انکوباتور 37 درجه این امکان را فراهم می سازد تا دستگاه را به صورت اتوماتیک در زمان دلخواه کاربر خاموش کند. این امر کمک می کند تا نیازی به حضور فیزیکی کاربر برای قطع دستگاه با اتمام زمان آزمایش نباشد.
  3. محفظه استیل: از آنجایی که محفظه ی داخلی دستگاه در معرض بخارات و رطوبت قرار دارد، انتخاب بدنه استیل ضد زنگ کمک می کند تا عمر دستگاه بسیار بالا رود.
  4. ساده و یخچالدار بودن دستگاه: دستگاه انکوباتور به دو نوع ساده (صرفا گرمایشی)، و یخچالدار طبقه بندی می شود. دستگاه بدون یخچال صرفا در بازه بالای دمای محیط کار می کند. این در حالی است که بازه ی دمای انکوباتور یخچال دار تا صفر درجه سانتیگراد نیز گسترش دارد. شایان ذکر است که هر دو مدل نیز دارای دو حالت شیکردار و بدون شیکر می باشند. انکوباتورهای شیکردار جهت تنظیم دمای محفظه و همچنین هم زدن انواع مایعات با سرعت های دلخواه مورد استفاده قرار می گیرد.
انکوباتور 37 درجه

جدول مشخصات فنی و مزایای انکوباتور ساخت فناوران اختریان

در جدول زیر مشخصات فنی دستگاه انکوباتور 37 درجه سانتیگراد 55 لیتری ساخت فناوران اختریان آورده شده است. همچنین در زیر آن مزایای دستگاه نیز بیان شده است. علاوه بر این، از طریق لینک زیر فیلم عملکرد دستگاه انکوباتور شیکردار قابل مشاهده است.

ظرفیت محفظه55 لیتر
بازه دماییدمای محیط تا 60 درجه سانتیگراد
جنس محفظهتمام استیل
نوع کارکردقابلیت استفاده به صورت دائمی (دائم کار)
دقت دمایی0.3 درجه سانتیگراد
تایمردارد
سایزهای دیگردارد (55، 100، 120، 300 و 800 لیتری)
دارای فندارد
گارانتیدارد
گارانتی بهترین قیمتدارد
مشخصات انکوباتور 55 لیتری 37 درجه ساخت فناوران اختریان

کار با انکوباتور به همراه فایل راهنما

در فایل PDF زیر راهنمای کار با اتکوباتور ساخت فناوران اختریان آماده شده است. فرآیند استفاده از دستگاه توسط مهندسان ما به ساده ترین شکل ممکن طراحی شده است که به راحتی توسط کاربر قابل استفاده باشد.

راهنمای قیمت انکوباتور 37 درجه

برای اطلاع از لیست قیمت دستگاه انکوباتور 37 درجه و سایر محصولات و تولیدات مجموعه فناوران اختریان با شماره 09141161755 تماس بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button