فروش تجهیزات آزمایشگاه تشخیص طبی

فروش تجهیزات آزمایشگاه تشخیص طبی به همراه راهنمای خرید و لیست قیمت و جدول مشخصات فنی در اینجا آورده شده است.

قصد داریم در این مطلب برای شما انواع تجهیزات و لوازم آزمایشگاه تشخیص طبی را معرفی کنیم. آزمایشگاه های پزشکی عموما مشتمل بر چهار نوع آزمایشگاه تشخیص طبی، آزمایشگاه پاتوبیولوژی، آزمایشگاه ژنتیک و آزمایشگاه پاتولوژی است.

این تجهیزات شامل دستگاه های تولید شده توسط شرکت فناوران اختریان می باشد. این دستگاه ها علاوه بر آزمایشگاه های پزشکی فوق الذکر، در آزمایشگاه های شیمی، بیوشیمی، میکروبیولوژی و آزمایشگاه مدارس نیز کاربرد فراوانی دارند. قابل ذکر است، تجهیزات فناوران اختریان بدون نیاز به خرید از نمایندگی ، و مستقیما از تولید کننده خریداری می شوند.

تجهیزات آزمایشگاه تشخیص طبی ساخت فناوران اختریان

در لینک زیر که در آن فایل PDF قابل دانلود قرار داده شده است، لیست کامل به همراه جدول مشخصات تجهیزات آزمایشگاهی آورده شده است. این جدول شامل انواع دستگاه های الکتروفورز، انکوباتور، انکوباتور شیکردار، چیلر آزمایشگاهی سیرکولاتور، بن ماری (حمام) آزمایشگاهی و … است. اطلاعات این موارد به تفکیک بیان شده است. شایان ذکر است که مجموعه فناوران اختریان با سال ها تجربه در ساخت تجهیزات آزمایشگاه تشخیص طبی و داشتن عامل و نمایندگی فروش در شهرهای ایران، شرکت پیشرو در کشور است. تجهیزاتی که در زیر معرفی می شوند به عنوان تولیدات این شرکت می باشند و به هیچ عنوان محصول و تجهیزات آزمایشگاهی دست دوم به حساب نمی آیند. برای خرید تجهیزات دست دوم میتوانید به سایت های دیگر در این زمینه مراجعه کنید.

محصولات فناوران اختریان را میتوان به عنوان خرید اینترنتی لوازم آزمایشگاهی از سایت و واتساپ نیز مشاوره رایگان گرفت و انجام داد.

موارد فوق بر حسب نوع مدل، کارکرد دستگاه، ابعاد و زمینه استفاده جدول بندی شده اند که شامل دستگاه های زیر می باشند:

دریافت سریع قیمت تجهیزات آزمایشگاه تشخیص طبی

برای مشاوره و اطلاع از قیمت تجهیزات و لوازم معرفی شده در بالا با شماره 09141161755 (دارای واتساپ) تماس حاصل کنید. هرگونه سوال خود را در مورد لیست قیمت با ما در میان بگذارید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button